Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Сміттєві контейнери та баки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

У сучасному світі не обійтися без наявності сміттєвих баків, контейнерів. Під час своєї життєдіяльності люди виробляють безліч різноманітних відходів. Тому контейнер пластиковий для сміття стане в пригоді як на вулиці, так і в будинку. У всіх розвинених населених пунктах сміттєві баки встановлюють комунальні підприємства і приватні особи. Це допомагає зберегти чистоту вулиць, а також концентрувати сміття в кількох місцях. З'явилися навіть контейнери для сортування відходів, завдяки їм стало легше переробляти сміття.

Популярний варіант сміттєвих баків

Пластикові контейнери для збору сміття стали найбільш поширеними у великих населених пунктах. Вони багато в чому виграють у порівнянні з металевими баками. Так, серед переваг пластикових сміттєвих контейнерів виділяють:

  • невелику вагу, яка дає змогу легко переносити контейнер;
  • зручний розмір, що підходить для транспортування;
  • зручність використання в житлових масивах і приватному секторі;
  • мінімальний ризик ушкодження (пластик не піддається корозії, як метал, на нього не впливають перепади температур і висока вологість);
  • використання під час виготовлення пластику підвищеної міцності.

Перелічені характеристики призвели до того, що більшість людей відмовилися від металевих контейнерів. Навіть сміттєвий бак для дому купують переважно із пластику.

З чим пов'язана популярність пластикових баків під сміття

Універсальність і зручна експлуатація пояснюють широке поширення пластикових сміттєвих контейнерів. Для харчових і побутових відходів вони ідеально підходять. Лише для відходів будівельного виробництва пластик не підійде, адже він не зможе витримувати великої ваги будівельного сміття. Та й стійкість пластику до деяких будівельних рідин сумнівна.

В інших же випадках, цей полімерний матеріал прослужить покупцям не один рік і буде досить енергомічним. У домашніх умовах пластикові баки часто використовують на кухні, в підсобних приміщеннях. Зазвичай такий бак складається з кришки і корпусу зі зручними ручками, розташованими з боків. Завдяки цьому контейнер легко переносити, а кришка захищає приміщення від неприємного запаху сміття. Але навіть без ручок сміттєзбірні контейнери дуже зручні.

Як вибрати найбільш підходящий сміттєвий контейнер

Класичний пластиковий контейнер у формі відра підійде для житлових об'єктів, таких як багатоповерхівки, або дачні райони. Однак, якщо необхідно утилізувати великий обсяг відходів, то звичайним відром для сміття не обійтися. У таких випадках слід придбати великий спеціальний бак або ємність із пластику. Внутрішній об'єм контейнера тут відіграє першорядну роль. Визначити його легко, він залежить від кількості вашого сміття. Універсальними вважаються контейнери на 70 і 90 літрів. Вони підійдуть середньостатистичному користувачеві.

Під час купівлі товару також важливо звернути увагу на наявність кришки та присутність додаткового фіксатора на ній, який не дасть змогу сміттю вивалитися під час падіння контейнера. Також кришка захистить від неприємного запаху і потрапляння всередину бака тварин. Як не дивно, але дизайн контейнера для відходів також важливий. Багато покупців хочуть баки нейтральних відтінків, у сірих і коричневих кольорах. Такі сміттєві баки не привернуть зайвої уваги. Але декому, навпаки, хочеться мати яскраві відра для відходів, зазвичай це власники приватних будинків. Який би товар ви не обрали, сміттєві баки купити тут - гарне рішення. Величезний асортимент продукції дасть вам змогу вибрати бак для сміття під свої запити.

Вгору