Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Пакети для утилізації медичних відходів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Спеціальні пакети для сміття, створені з метою знищення медичних відходів, допомагають зберігати безпеку охорони здоров'я. Вони спрямовані на збереження здоров'я людей і природи, адже більшість медичного сміття становить небезпеку для людини. Тому пакети медичні для відходів забезпечують безпечне зберігання, транспортування та знищення сміття.

Користь пакетів для медичного сміття

Усі лікувальні та лабораторні медичні заклади, такі як лікарні, амбулаторії, продукують різні відходи. Вони містять у собі біологічні зразки, гострі предмети, хімічні сполуки, а також інфіковані матеріали. Зрозуміло, що перераховані предмети не повинні перебувати у вільному доступі. Тому і були створені медичні сміттєві пакети, в яких зручно зберігати та утилізувати це сміття. Для пакетів мед відходів характерні:

 1. Щільний матеріал. Товар випускається з різною товщиною, стандартною щільністю вважається 75 і 100 мкм. Вона важлива, адже допомагає пакетам зберігати внутрішній вміст у незмінному стані.
 2. Різний обсяг. Багато типів установ продукують різноманітну кількість сміття, тому є кілька розмірів пакетів. Так простіше вибрати товар під свої потреби.
 3. Певний колір і маркування. Вироби часто створюють яскравих кольорів (популярними є червоні пакети для відходів), щоб їх легко можна було відрізнити від інших виробничих відходів. Маркування ж вказує на вміст і тип утилізації.
 4. Стійкість до пошкоджень. Оскільки більшу частину медичного сміття становлять гострі предмети (голки від шприців, одноразові інструменти), то матеріал пакета роблять стійким до проколів і порізів. Що вища щільність, то складніше пошкодити виріб.

Як бачимо, пакети для утилізації мед відходів дуже корисні, адже мають унікальні характеристики.

Класифікація медичних пакетів

Зазначені пакети поділяють на кілька класів, залежно від показника ризику при контакті з ними. Кожному з них притаманний свій колір:

 • клас А - вироби пофарбовані в білий колір і виготовлені для усунення сміття, що не приносить шкоди;
 • клас Б - пофарбований у жовтий колір і призначений для знищення небезпечних або ймовірно заражених відходів, сюди зараховують предмети, які контактували з біологічними матеріалами людини, з ризиком зараження;
 • класу В - товари червоного кольору: виготовлені для дуже небезпечного сміття, до нього відносяться предмети, що контактували з хворими на інфекційні хвороби, а також лабораторні речовини;
 • клас Г - випускається в чорному кольорі, їхня мета збирати відходи промисловості, що вирізняються токсичністю;
 • клас Д - вироби синього кольору, що використовуються для збору та утилізації сміття, що містить у собі радіоактивні компоненти.

Така класифікація спрощує застосування товару.

Переваги експлуатації

Пакет для утилізації медичних відходів корисний тим, що він:

 • безпечний - усуває небезпеку виходу назовні інфекцій, бактерій, токсичних речовин, тим самим захищаючи навколишнє середовище;
 • відповідає встановленим правилам - використання медичних пакетів для сміття регулюється законодавством;
 • простий в експлуатації - з ним можна швидко і легко зібрати сміття;
 • екологічний - більшість товарів піддаються переробці.

Тому ці сміттєві пакети незамінні в лікувальних і дослідницьких медичних закладах. Під час експлуатації виробу важливо дотримуватися правил безпеки для збереження незмінного стану відходів.

Вгору